En Uygun Özel Güvenlik Kursu

guvenlik kursu
Mart 15, 2023
guvenlik-kursu-en-uygun

En uygun özel güvenlik kursu için İstanbul Kadıköy de faaliyet gösteren eğitim kurumumuzdan en uygun güvenlik eğitimi alabilirsiniz. Kurs ücretlerinin dışında ekstra hiç bir ücret talep etmeyiz. Fiyatlarımıza eğitimle ilgili herşey dahildir. Güvenlik kurs ücretinin dışında yapacağınız masraflar ise;

Özel Güvenlik Kurs Ücretlerinin Dışında Yapacağım Masraflar Nelerdir?

Güvenlik eğitimlerinden bahsetmişken aynı zamanda bazı ayrıntıları da belirtmemizde fayda var. Aşağıda belirttiğimiz tüm hizmetler kurs ücretinin dışındadır. Eğitim kurumumuz herhangi bi ad altında ekstra bi ücret talep etmez.

  • Sağlık Kurulu Raporu: Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü devlet hastanelerinden bu raporu alabilirsiniz. Sağlık Kurulu Raporunu ücretli bi rapordur ve özel güvenlik görevlisi olur ibaresi mutlaka yer almalıdır. Raporun ücreti hastaneye ödenir ve 600tl den başlamaktadır. Her hastanenin farklı uygulaması olabiliyor. Fiyat farkı olabilir.
  • Sınav harcı: Özel güvenlik eğitimlerinizi bitirdikten sonra özel güvenlik sınavlarına girebilmeniz için sınav harcınızı ödemeniz gerekmektedir. Almış olduğunuz eğitime göre farklılık gösterir ve 200TL ‘den başlamaktadır. Aynı ÖSYM deki gibi merkezi bi sistemde ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda sınava girersiniz.
  • Vergi Harcı: Özel güvenlik sınavını kazandıktan sonra özel güvenlik kimlik kartı çıkartmak için vergi dairelerine özel güvenlik kimlik kart ücreti ödemeniz gerekiyor. Bunun ücreti de her yıl değişmektedir. 2023 yılı için 2994TL dir.
  • Kimlik Kart Ücreti: Sertifikadan sonra sizlere ehliyet boyutunda özel güvenlik kimlik kartı verilmektedir. Bu kartın ücreti ise halk bankasına özel güvenlik kimlik kart ücreti olarak ödenir ve 140TL dir.

Kurs Ödemeleriniz de Büyük Kolaylık Sunuyoruz Sınav giriş belgenizi alıncaya kadar ödemelerinizi 3-4 taksitle elden kolayca yapabilirsiniz…

Güvenlik kursu yada kurs ücretleri hakkında herhangi bir soruyu sormak veya güncel fiyatlarla ilgili fiyat almak isterseniz bize buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp Numaramız 0530 290 93 64

Loading

25 Ağustos 2024 Özel Güvenlik Sınavı İçin Son Kayıt Tarihi
30.06.2024
0
Gün
0
Saat
0
Dakika
0
Saniye
Bize Buradan Ulaşabilirsiniz